teksty disco polo one takie są

Warszawa jest kobietą! - warszawajestkobieta

Temat: Teksty disco polo
Teksty disco polo   Witam! chciałbym poruszyć temat tekstów w piosenkach disco polo. Piszę o tym pracę zaliczeniową. Jak to się dzieje, że te piosenki od razu wpadają w ucho i zna Cię całe teksty na pamięć? CO one w sobie takiego mają? Czy wy słuchacie disco polo? wyraźcie swoją opinię proszę.
Źródło: ifd.pl/showthread.php?t=4085Temat: Disco polo teksty
Disco polo teksty   Co sądzicie o tekstach disco polo? Dlaczego są takie, że wystarczy raz wysłuchać, a czasem nawet mimowolnie, że potem nie chce się ta piosenka od Ciebie odczepić? Jak to jest że od razu zapamiętuje się tekst? i jeszcze jedno - jak to jest, że na codzień nikt tej muzyki nie lubi, a na imprezach bawi się przy nich najlepiej...? Wydaje mi sie, że to wszystko to zasługa tesktów disco polo.
Źródło: ifd.pl/showthread.php?t=3220


Temat: Tekst disco polo
No wiec....napiszmy wspólnymi siłami tekst disco polo!!! Bedzie to działać podobnie jak "gra piszemy opowiadanie"...każdy dopisuje po linijce...ale powiedzmy że zwrotek bedzie 4 a wersów w kazdej zwrotce też 4...potem układamy do tego muzyke i podbijamy Polskę!!!! a na początek...: Gdy wstałem rano śmierdziało mi kolano...(teraz wy działajcie!!)
Źródło: forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=633