Czry miłosne

Warszawa jest kobietą! - warszawajestkobieta

Temat: Tracę wiarę...
Spokojnie, nie wiemy, jakie uroki rzucała Moze to były zwyczajne czary miłosne nie na konkretną osobę? Lub cos w tym stylu. Wiele osob nazywa to urokami własnie. Nie mniej jesli były to typowe uroki lub nawet elementy magii manipulacujnej a niestety nawet w podręcznikach białej magii aż sie od nich roi, to... No cóż, różnie moze być.
Źródło: shamanika.pl/forum/viewtopic.php?t=1447Temat: Miłosne czary.
Czy wierzycie w coś takiego jak miłosne czary? Może to głupio brzmi, ale nigdy nie próbowałam czegos takiego..Aaa lubczyk jest dla mnie zagadką.! Może macie jakieś doświadczenia z tym związane ?
Źródło: forumzn.pl/viewtopic.php?t=3884


Temat: Czar i Talizman dnia
CZAR DNIA Czar Przywoływanie Miłości Jeśli wciąż szukasz swojego idealnego partnera i chcesz choć trochę pomóc swojemu przyszłemu szczęściu, skorzystaj z Czaru Przywoływanie Miłości. Potrzebujesz: różowej świeczki, wykałaczki, paska papieru, wstążeczki: czerwonej, białej i zielonej, gałązki trzmieliny lub wierzby. Czas: Idealną porą na miłosne czary jest piątkowy wieczór. Planetarną opiekunką piątku jest planeta Wenus, patronka zakochanych. Wykonanie: Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie wygląd oraz cechy wymarzonego partnera. Obdarz go magicznym imieniem i napisz je na świecy wykałaczką. (Jeśli żadne imię nie przychodzi ci do głowy, napisz ‟Mój Ukochany” czy ‟Moja Ukochana”). Na pasku papieru napisz swoje imię. Spleć kolorowe...
Źródło: taniekserowanie.home.pl/forumezo/viewtopic.php?t=1493