Wrocławska Giełda elektroniczna

Warszawa jest kobietą! - warszawajestkobieta

Temat: Jaka karta graficzna do PC-ta i HDTV
...sprzętowe dekodowanie HDTV potrzeba ZAKUPIĆ Nvidia Pure Video Decoder. Jest to cos na kształt filtrów Direct Show tyle, że używa procesora na karcie Nvidii. Bez tego na PC z procesorem 2,9GHz jest obciążony na 80-90% po uruchomieniu PureVideo spadło do około 45%, a czasami mniej. Każda karta z GF6600 i GF6800 na wyjście Component, S-video, compozyt. Tylko nie do każdej dołączają kabelek lub śledzia z gniazdami. Kabelek jest do dostania na wrocławskiej giełdzie elektronicznej za około 30zł. Miethod prawdopodobnie ten kabelek to jest własnie ten z wyjściami Component. Powininny być trzy kabelki (co najmniej) z opisem Pb, Pr i Y.
Źródło: hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=2682Temat: najtansze z najlepszych
verbatim metal azo cena w sklepie (650-700mb) ok 2.5 zl na gieldzie taniej ale nie duzo z kolka np 2 - 2.10zl gielda elektroniczna wroclaw
Źródło: forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=6676


Temat: 210mb / 24min czy te małe kompakty grają w samochodzie ???
Cytat: CrazyLucas napisał(a) btw - po ile macie te male CDRW i CDR - u mnie rw sa za ok 6zl a r za 3 - oczywiscie w pudle na wroclawskiej gieldzie elektronicznej zaczynaja sie od chyba 4 zlotych, ale ja sobie kupilem za 6 Esperanze o predkosci nagrywania 12x i troche zwiekszonej pojemnosci (do chyba 235MB - nie pamietam teraz, a nie wiem, gdzie podzialem plytke :) )
Źródło: forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=22268